Menu
KRYSZTAŁ GÓRSKI - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW - Zobacz większe

KRYSZTAŁ GÓRSKI - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -

Nowy produkt

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw surowych kryształów górskich przeznaczony do energetyzacji wody.

Kryształy przejrzyste,wysokiej jakości.Nie jest to matowy kwarc mleczny tylko prawdziwy kryształ górski.

Waga zestawu - 100 g.

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też - kryształ nadaje się doskonale do uzdatniania wody, którą używamy na co dzień - energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak.

Należy umieścić kryształ wewnątrz szklanego dzbanka i zalać wodą (może być woda z kranu lub jakakolwiek niemineralizowana woda). Po upływie kilku godzin - woda zmienia swoją jakość.

Jest to doskonały sposób na poprawianie jakości wody z sieci wodociągowej.

WODA KWARCYTOWA

Wodę kwarcytową przeciw mdłościom i biegunkom oraz przy braku energii. Popijanie takiej wody małymi łyczkami, czyli takiej w której przez przynajmniej 6 godzin moczył się kryształ, dodaje sił i oczyszcza. Podrażnione oczy, twarz, rany i skórę zmienioną chorobowo można przemywać także taką wodą kryształową, gdyż działa ona łagodząco. Przeciw wypryskom i trądzikowi należy wodę kryształową wystawić dodatkowo na słońce aby ją nakarmić promieniami słonecznymi i dopiero stosować do przemywań. Najlepsza woda lecznicza dla kryształu górskiego jest to woda źródlana oligoceńska. Kryształ górski także poprawia jakość i smak wody kranówki oraz zmiękcza ją jeśli go w niej na kilka godzin zanurzyć. Można kryształki wkładać do wanny na czas kąpieli, która wtedy staje się bardziej lecznicza.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

KRYSZTAŁ GÓRSKI - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -

KRYSZTAŁ GÓRSKI - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -