Menu
AMETYST / KRYSZTAŁ / KRZEMIEŃ - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW - Zobacz większe

AMETYST / KRYSZTAŁ / KRZEMIEŃ - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -

Nowy produkt

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw surowych ametystów,kryształów górskich i krzemieni przeznaczony do energetyzacji wody.

Zestaw zawiera po ok. 1/3 wagi z każdego minerału.

Waga zestawu - 100 g.

Kamienie płuczemy pod bieżącą wodą następnie zalewamy wodą w szklanym naczyniu( 100 g na ok.1-1,5 l).Po kilku godzinach woda gotowa jest do użytku.

CZARNY KRZEMIEŃ

Niezwykłe działanie czarnego krzemienia tłumaczy się jego zdolnością tworzenia z wodą szczególnych tworów - koloidów - wchłaniających z otoczenia zanieczyszczenia i obcą mikroflorę. Badania wykazały, że w kontakcie z wodą czarny krzemień rzeczywiście zmienia jej właściwości. Dzięki przenikającym do niej homeopatycznym dawkom krzemu woda zyskuje alkaliczny odczyn. Poza tym powstają w niej struktury złożone z molekularnych jonów tlenu, wokół których skupiają się molekuły wody o parametrach znacznie różniących się od parametrów molekuł w zwykłej wodzie. Tworzą one silne wiązania z innymi elementami chemicznymi. Woda krzemowa sama się oczyszcza, bo szkodliwe substancje wytrącają się i opadają na dno. Staje się wyraźnie czysta i przyjemna w smaku, długo się nie psuje i ma wiele innych zdrowotnych zalet. Zaktywowana w ten sposób woda działa zabójczo na mikroorganizmy, ogranicza rozwój bakterii wywołujących gnicie i fermentację. Woda krzemowa silnie wiąże też metale ciężkie, substancje radioaktywne i inne szkodliwe związki i wyprowadza je z organizmu. Krzemień w celu polepszania jakości wody stosowany od wieków .Nasi przodkowie wiedzieli o jego dobroczynnych właściwościach i wykładali nim dna studni.

Ametyst

Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy. Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego - również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji. • Łagodzi bóle głowy i migreny. • Pomaga w bezsenności - zapewnia zdrowy i spokojny sen. • Sprzyja pozbywaniu się urazów psychicznych oraz łagodzi objawy chorób o podłożu nerwowym. • Reguluje przemianę materii.

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też - kryształ nadaje się doskonale do uzdatniania wody, którą używamy na co dzień - energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

AMETYST / KRYSZTAŁ / KRZEMIEŃ - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -

AMETYST / KRYSZTAŁ / KRZEMIEŃ - ENERGETYZACJA WODY - ZESTAW -