Menu
Nowy Szungit Kryształ górski Energetyzacja wody 100 g. Zobacz większe

Szungit Kryształ górski Energetyzacja wody 100 g.

Nowy produkt

11,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw surowego szungitu i kryształu górskiego przeznaczony do energetyzacji wody.

Zestaw zawiera po ok. 1/2 wagi z każdego minerału.

Waga zestawu - 100 g.

Kamienie płuczemy pod bieżącą wodą następnie zalewamy wodą w szklanym naczyniu( 100 g na ok.1-1,5 l).Po kilku godzinach woda gotowa jest do użytku.

Kryształ górski

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym - zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest królem kryształów, lub neutralizatorem. Kryształ Górski to także swoisty wzmacniacz energetyczny działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Kamień neutralizator - zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie guzów nowotworowych i ciężkich przeziębień. Łagodzi objawy bolesnego miesiączkowania. Dobrze wpływa na cerę oczyszczając ją z toksyn. Stymuluje funkcjonowanie mózgu i pomaga w przepływie energii wewnątrz organizmu. Działa zbawiennie na organy wewnętrzne, szczególnie nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz pobudza płodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też - kryształ nadaje się doskonale do uzdatniania wody, którą używamy na co dzień - energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak.

Szungit

Szungit doskonale nadaje się do oczyszczenia wody i przy tym nadaje jej właściwości leczniczych. Pod tym względem nie ma sobie równych. Pochłania do 96% zanieczyszczeń i pozbawia wodę mętności, a z drugiej strony nasyca ją mikro i makroelementami. Taka woda charakteryzuje się też znakomitym źródlanym smakiem. Za sprawą szungitu z wody są usuwane: Metale ciężkie, Zanieczyszczenia z rur wodociągowych, Szkodliwe związki chemiczne (pestycydy, fenole, dioksyny, azotany i azotyny) Związki chloroorganiczne, Produkty pochodzenia naftowego, Cząstki promieniotwórcze, Jaja niektórych pasożytów, Wirusy i bakterie. Jednocześnie nasyca organizm korzystnymi mikro- i makroelementy, pochłaniając szkodliwe pierwiastki.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Szungit Kryształ górski Energetyzacja wody 100 g.

Szungit Kryształ górski Energetyzacja wody 100 g.