Menu
Nowy Kryształ górski Energetyzacja wody 500 g. 4KR Zobacz większe

Kryształ górski Energetyzacja wody 500 g. 4KR

Nowy produkt

55,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw surowych kryształów górskich przeznaczony do energetyzacji wody.

Kryształy przejrzyste,wysokiej jakości.Nie jest to matowy kwarc mleczny tylko prawdziwy kryształ górski.

Waga zestawu - 500 g.

Wielkość kryształów ok. 1 - 4 cm.

Kryształ górski podobnie jak inne minerały przeznaczone do energetyzacji wody,płuczemy pod bieżącą wodą następnie zalewamy wodą w szklanym naczyniu( 500 g na ok. 5 - 7,5 l).

Po kilku godzinach woda gotowa jest do użytku.

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła.

Dlatego też - kryształ nadaje się doskonale do uzdatniania wody, którą używamy na co dzień - energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość,a nawet smak.

WODA KWARCYTOWA Wodę kwarcytową przeciw mdłościom i biegunkom oraz przy braku energii. Popijanie takiej wody małymi łyczkami, czyli takiej w której przez przynajmniej 6 godzin moczył się kryształ, dodaje sił i oczyszcza. Podrażnione oczy, twarz, rany i skórę zmienioną chorobowo można przemywać także taką wodą kryształową, gdyż działa ona łagodząco. Przeciw wypryskom i trądzikowi należy wodę kryształową wystawić dodatkowo na słońce aby ją nakarmić promieniami słonecznymi i dopiero stosować do przemywań. Najlepsza woda lecznicza dla kryształu górskiego jest to woda źródlana oligoceńska. Kryształ górski także poprawia jakość i smak wody kranówki oraz zmiękcza ją jeśli go w niej na kilka godzin zanurzyć. Można kryształki wkładać do wanny na czas kąpieli, która wtedy staje się bardziej lecznicza.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Kryształ górski Energetyzacja wody 500 g. 4KR

Kryształ górski Energetyzacja wody 500 g. 4KR