Menu

Płyty - płytki orgonitowe

Informacja

Promocje

No special products at this time.
  • Szanowni Klienci! Informujemy, że z powodu urlopu zamówienia złożone w okresie od 7 do 9 stycznia 2019 zostaną zrealizowane z opóźnieniem.
Nowy Orgonit Płyta Turmalin Kwiat Życia Zobacz większe

Orgonit Płyta Turmalin Kwiat Życia

Nowy produkt

55,00 zł brutto

Więcej informacji

Płyta orgonitowa z turmalinem jako minerałem dominującym.

Skład

- w centralnej części orgonitu kwiat życia i warstwa drobnego turmalinu

- wióry mosiądzu i stali

- mieszanka drobnych minerałów( z kryształem górskim)

Płyta orgonitowa - energetyzująca.

Jej zadaniem jest naładowanie wody/płynów (bądź innych produktów) pozytywnym Orgonem oraz zneutralizowanie negatywnego DOR. Należy postawić na płytce naczynie z płynem i po kilku godzinach woda zostanie naładowana.

Dodatkowo - płytka orgonitowa neutralizuje negatywne promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofalowe itp, w najbliższej okolicy. Płytka energetyzująca powoduje również, że woda i inne płyny poprawiają swoje właściwości m.in.: - zneutralizowana zostaje część niekorzystnych substancji chemicznych - woda staje się bardziej miękka .

Zastosowanie: można używać jako stały podkład pod dzbanek z wodą (która później jest używana do gotowania); można też ustawić koło komputera, jako podkładkę pod kubek z wodą lub napojami (przy okazji neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera). Jednym z wariantów stosowania jest energetyzowanie wody służącej do podlewania kwiatów. Używana jako podkładka pod telefon komórkowy - pozwala zneutralizować jego szkodliwe działanie na organizm.

Wymiary - wys. 1,3 - 1,8 cm. podstawa ok. 12x7 cm.

Waga ok. 150 g

TURMALIN

Kamień ten w naturalny sposób emituje dalekie promieniowanie podczerwone, stosowany w celu relaksacji i penetracji. Wpływa na poprawę krążenia. Piękny minerał turmalin ma silne działanie absorpcyjne - wchłaniające zauważalne szczególnie przy jego odgrzewaniu lub pocieraniu. Energia pochodząca od turmalinu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe. Oczyszcza otoczenie z bakterii, dezodoryzuje i czyści skórę oraz powietrze. Turmalin - wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie. Turmaliny mają unikalną zaletę w tym, że mogą wyjaśnić siłę koncentracji. Gdy rozgrzany, kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Turmalin zielony, regeneruje zmęczone serce oraz uaktywnia system immunologiczny. Działa także odmładzająco, normalizuje ciśnienie krwi, zapobiega wyczerpaniu fizycznemu i psychicznemu.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Orgonit Płyta Turmalin Kwiat Życia

Orgonit Płyta Turmalin Kwiat Życia